PLES ELEGANT 2024

10. února, 18:00

Ples ELEGANT je návratem ke kořenům a připomínkou krásných časů, kdy všichni gentlemani i jejich dámy netrpělivě očekávali vrcholnou společenskou událost a pečlivě se připravovali na ples svého spolku.

Plesy měly své kouzlo… překrásnou výzdobu, velký taneční orchestr, nádherné róby, skvělou večeři, výborná vína, úžasný program, kotilionový tanec, bohatou tombolu, pestrý program a mnohá další překvapení.

Plesy Elegant mají atmosféru, která vás baví, děkujeme za vaši přízeň.
Pro letošní rok jsme připravili řadu novinek pro vaši maximální spokojenost.
Kapacita sálu v KD AKORD je 380 osob, prodáme jen 260 vstupenek, abychom zajistili opravdu velký taneční paket a skvělý komfort. Věříme, že to oceníte, protože prostor je největší luxus jaký si můžeme přát…a to v každém ohledu.

MOTTO PLESU ELEGANT:
Elegance a noblesa prospívají jedincům i společnosti, všem sluší a krásně se s nimi žije!

4. SPOLKOVÝ PLES ELEGANT 2024

MÍSTO
Dům kultury AKORD,
nám. Slov. nár. povstání 2012, 700 30 Ostrava-jih
Nové místo, velký parket, omezená kapacita pro váš maximální komfort.

DRESS CODE
Black tie
Odpověď na časté dotazy. Muži mohou nahradit smoking, tmavým oblekem.
Vítaná je róba, nebo doplňky v barvě plesu.

BARVA PLESU
Modrá a zlatá

Naprosto skvostná kombinace odstínů modré barvy se zlatou vytváří luxusní možnosti pro volbu plesových šatů.
Překrásná bude v těchto barvách také výzdoba sálu, kotiliony, květiny pro dámskou a pánskou volenku a celkový vizuál plesu.

HUDBA
Dvacetičlenný taneční orchestr Dolbend a hosté.

MODERUJE
Vojtěch Lipina, člen souboru Komorní scény aréna a spoluzakladatel spolku Elegant.
Nebude chybět Stand Up s legendárním „Marcelem Zplantanym“ a další překvapení.

VYPRODÁNO!
Těší nás obrovský zájem o spolkový ples ELEGANT. Děkujeme.
Je opravdu beznadějně vyprodáno.
Kdo nesehnal vstupenky, nezoufejte.  Připravili pro letošní plesovou sezónu ještě jeden mimořádný ples s velkým tanečním orchestrem a skvělým programem.
Poprvé v Ostravě velkolepý Maškarní ples Elegant s kabaretem.
Vstupenky jsou ještě volné zde.

VSTUPENKY PLES ELEGANT 2024 – VYPRODÁNO!

Online předprodej vstupenek na místa.

V ceně vstupenky:
Welcome drink, večeře s karafou vody s mátou a citrusovými plody, malé občerstvení na stole, dárek, překvapení.

VEČEŘE
Víme jak rádi tančíte a užíváte si každou chvíli na parketu s orchestrem.  Aby jste si vychutnali večeři bez čekání, bude se podávat na dvou místech, v restauraci v přízemí a v salonku v 1. patře.
Výběr na místě ze dvou jídel. U jednoho jídla možnost vegetariánské verze. K večeři zdarma karafa vody s mátou a citrusovými plody.

ZÁŽITKOVÁ TOMBOLA
Jsme potěšeni, že milujete zážitky a naši super oblíbenou zážitkovou tombolu už plníme těmi nej nej.
Ceny tomboly zveřejníme až v den konání plesu. Celý seznam najdete jako překvapení a součást výzdoby na vašem plesovém stole.

Zakoupením vstupenky a tomboly podpoříte činnost našeho spolku Elegant, děkujeme

PROGRAM PLESU ZDE.
Nebudou chybět taneční vystoupení, hosté a opravdu velká překvapení.

DOPRAVA
Parkoviště se nachází přímo pře budovou Kulturního domu AKORD, dostatek parkovacích míst je v také v okolí.
Parkování je od 18 hod. zdarma.

PROSTORY KD AKORD
Taneční sál, salonky, bary, sociální zázemí i foyer se nacházejí v přízemí KD AKORD.
Bary: hlavní bar vlevo vedle foyer, druhý bar v salonku u podia, Cyklobar Elegant ve foyer u hlavního baru.
Fotokoutek v barvách plesu u vstupu do foyer.
Večeře se podává v přízemí v restauraci a v prvním patře v salonku.
Šatny se nachází v suterénu. Kuřárna s popelníky ve venkovních prostorách před hlavním vstupem.

Poznámka pořadatele:
V případě zrušení akce ze strany pořadatele vám bude vstupné vráceno v plné výši. Storno již zaplacených vstupenek ze strany nakupujícího nebude možné.

POZVÁNKA

Online předprodej vstupenek na místa.
VSTUPENKY ONLINE

Všechna místa zaručují skvělý výhled na program zábavné show.

Cena vstupenek:
Hlavní sál: 850 Kč
VIP BALKÓN: 1000 Kč
V ceně vstupenky: welcome drink, letenka, velký palubní balíček pod každým sedadlem, mapa trasy, workshopy nutné před přistáním do speciálních destinací, malé občerstvení na stolech, překvapení.

10. února

Kulturní dům Akord