další informace o plesu

Doprava

Tramvajové, autobusové a vlakové zastávky zde
Parkoviště se nachází v blízkosti Klubu Alfa za Polským domem zde,
případně parkoviště poblíž bývalého Bauhausu, nyní Plato zde.
Obě parkoviště jsou o víkendu zdarma.

Prostory plesu – klub Alfa

Přízemí
foyer, šatny, kuřárna

1. patro
velký taneční sál, bar Motýlek, kavárna Elegant, tombola

2. patro:
relax zóna, balkón

Elegantní menu

(v ceně plesu)

Večeře
Hovězí líčka na portském víně, rozmarýnový brambor, restovaný žampión a cibulka.
Večeře se podává v rámci hlavního programu Slavnostní večeře při svíčkách ve 20 30 hodin v tanečním sále u vašich stolů.
Nezapomeňte si svou vstupenku, na které máte kupónek s označením večeře. Přejeme dobrou chuť.

Káva a dezert
Lahodná káva a dezert se podává od 19 do 24 hodin v kavárně Elegant v 1. patře u hlavního sálu.

Nezapomeňte si svou vstupenku, na které máte kupónek s označením káva a dezert. Přejeme dobrou chuť.

Kavárna Elegant

Kavárna je umístěna v předsálí tanečního sálu.

V nabídce kavárny je káva, čaj, domácí limonády, ochutnávka vín, karafy s vodou, domácí zákusky a paštiky, další drobné občerstvení.

Překrásná, usměvavá, elegantní obsluha.

bar Motýlek

Bar je součástí tanečního sálu.

V nabídce baru jsou rozlévané alkoholické nápoje, víno (po lahvích), pivo, nealko, karafy s vodou, drobné občerstvení.

Prvotřídní, blesková, motýlková obsluha

Víno
Víno z rakvického rodinného vinařství Gréger potěší milovníky kvalitních moravských vín plných slunce a úžasných chutí.

V nabídce najdete například skvělý Ryzlink rýnský, Hibernal, Johanniter, Frankovku rosé a kolekci prvotřídních červených vín. Určitě ochutnejte také mladá vína 2019, např. Irsai Oliver a svěží cuvée. Vína rodinného vinařství Greger k degustaci budou rozlévaná v kavárně Elegant, v baru Motýlek bude rovněž kompletní nabídka po celých lahvích.

Nadcházející akce

1. Živý adventní kalendář

29. listopadu, 17:00 - 20. prosince, 21:00
  2. Ples Elegant 2021