Čaj o páté v Družstvě 2021

19. června, 16:00 - 21:00

Sousedská slavnost u příležitosti 100. výročí vilové čtvrti Družstvo na Náměstí Generála Svobody. Přijďte pobýt a pomoci nám oživit park, sousedské vztahy a tradice.

Čeká vás opět swingový orchestr, tančírna, krasojízda velocipedistů, výstava historických fotografií, procházková trasa Družstvem „Po stopách historie“, vyzdobené prázdné výlohy (makety původních domů, historická tabla, výkresy atd.), fotokoutek.

Budeme potěšeni, když nám pomůžete navodit atmosféru dobovým oblečením. Šatičky, sukénky, kloboučky, košile, motýlky jsou vítány, hrát a tančit se bude totiž swing. Lehátka, deky, večerní světýlka všude kolem, dobré víno i občerstvení pro parádní piknik v parku…

Video spot z minulého roku:

Realizuje: Kulturně sportovní spolek Elegant, KČV Moravan

Za finanční podpory: Městský obvod Ostrava-Jih

V případě nepříznivého počasí najdete aktuální informace o konání akce na našem webu, FB Elegant spolek a FB Klub českých velocipedistů Moravan Ostrava-Hrabůvka.

Rozjeďte to se swingem

19. června