Swingové léto: Hladké Životice

16. června, 16:00 - 20:00

Nedělní swingový koncert s tančírnou, tanečním workshopem a swingovou taneční show je součástí oslav 700. výročí založení obce Hladké Životice.

Dobové oblečení vítáno!

„Swingové léto 2024“ letos plné nových lokalit a krásných míst. Amfiteátr v Hladkých Životicích se rozezní swing v podání skvělé kapely Swingalia, která je energií, láskou k hudbě a talentem všech zúčastněných doslova nabitá.
Onen swing v názvu kapely nevymezuje repertoir jen na hity 30.-40. let, ale vystihuje jakýsi šmrnc kapely, která vzdává hold velikánům nejen swingové éry, ale i jiných jazzových stylů a s osobitým humorem se nestydí servírovat ani hity odjinud v novém kabátu.
Nebudou chybět taneční workshop a skvělá swingová show.

Vstup na tančírnu, taneční workshopy, koncert a další doprovodný program je zdarma.

Občerstvení zajištěno v areálu.

Časový harmonogram:

15 hod.
Slavnostní zahájení.
16 15 – 19  30 hod.
Swingová kapela Swingalia s tančírnou.
16 45 hod.
Swingové taneční vystoupení
16 50 hod.
Taneční workshop
18 hod.
Swingové taneční vystoupení
20 hod.
Konec akce.

4. ročník Swingového léta 2024.

Swing jak známo propojuje všechny generace a tanec sbližuje, proto se již čtvrtým rokem těší naše tančírny velké oblibě.

Cílem projektu „Swingové léto“ je realizovat tančírny s živou muzikou (blues, swing, jazz).
Podporovat kapely a umělce z našeho regionu, vytvářet originální program pro každou tančírnu a oživit zapomenuté lokality.

Děkujeme partnerům za finanční podporu.

16. června

Životický park, Hlavní 14, 742 47 Hladké Životice