Swingování pod labami

15. června, 18:00 - 21:30

Premiérová tančírna „Swingového léta 2024“ pod laubami Ostravského muzea.

Skvělá swingová muzika v podání „Matěj Perutka Trio“, tančírna pod laubami, cyklobar Elegant, lehátka, světýlka a úžasná atmosféra ostravské muzejní noci.

Tančírna začíná v 18 hod.
Vstup zdarma.

Letos slavíme 5. výročí „Swingového léta“, v rámci kterého jsme zrealizovali 55 venkovních jazzových a swingových koncertů s tančírnami. Dva roky z těchto let byly covidové, přesto jste nás zahrnuli nadšením a podporou vytrvat.
Není divu, že vás swingové koncerty s tančírnami baví. Skvělí swingoví a jazzoví muzikanti mají magickou schopnost předávat příval energie a čirou radost. Atmosféra i velká účast na všech našich akcích je toho důkazem.
Projekt „Swingové léto“ realizujeme také s cílem objevovat zapomenuté lokality, vdechnout historicky významným místům nový život a připomenout časy minulé, jejich hodnoty i historický význam.

Věříme, že také premiérová tančírna pod laubami Ostravského muzea bude dalším skvělým místem, kde si užijeme neopakovatelnou atmosféru tančíren ostravského „Swingového léta 2024“.

Realizováno ve spolupráci:

Akce je realizována za finanční podpory:

POZVÁNKA:

15. června