15. března, 18:00 - 23:30

OD 18 HOD. ZPŘÍSTUPNĚNÍ SÁLU

Šatna se nachází v přízemí.
V přízemí Clubu Alfa, vedle šatny u vchodu do budovy, na Vás budou čekat naše letušky, u kterých si budete moci vyměnit své elektronické vstupenky za vstupenky s kupóny na kávu a dezert.
V 1. patře před vstupem do hlavního sálu bude připraven welcome drink, malé dárky, květiny a foto koutky.
Naše krásné hostesky vám zde rády předají veškeré informace a ukážou umístění vašeho stolu
Bary budou v provozu již od 18 hodiny.
BAR Elegant bude mít v nabídce kolekci vín Rodinného vinařství Gréger, míchané nápoje a speciální drinky, kávu, alko, nealko, čepované pivo, dezerty a další občerstvení.

19 HOD. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

Uvítání, seznámení s programem, porotou soutěže o nejlepší masku a 20-ti členným orchestrem Dolbend.

19:10 HOD. VELKÁ TANEČNÍ SHOW

19:30 – 23 30 HOD. KABARET MDŽ

Scénky, světelná show, taneční vystoupení, workshopy, dech beroucí akrobatická představení, krásné tanečnice a mnohá další překvapení.

19:30- 22 HOD. PRODEJ: ZÁŽITKOVÁ TOMBOLA

Zážitková tombola se nám hezky plní a letos bude opravdu na super zážitky bohatá, nebudou chybět vstupenky na koncerty, plesy ale také zážitkové lázně, pobyty a další překvapení.
Celý seznam zážitků, které můžete vyhrát v naší tombole zveřejníme až v den konání letu. Seznam zážitků bude umístěn na každém stole, společně s programem a dalšími informacemi.

24:00 HOD.

LOSOVÁNÍ ZÁŽITKOVÉ TOMBOLY
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZE SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ MASKU
TÉMA MAŠKARNÍHO PLESU 2026

Zakončení moderované části plesu.
Volná zábava s Dolbendem.

02 HOD. UKONČENÍ PLESU

15. března