Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

16. 7. 2023, 18:00 - 21:00

Neopakovatelná atmosféra letního divadla pod širým nebem.

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapě je celosvětový bestseller manželů Peasových, kteří lehce stravitelnou formou zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů.

Divadelní úprava v podání Štítinské akademie múzických umění přibližující nejnovější poznatky z neurologie, evoluční biologie, psychologie a sociologie,
které se snaží vysvětlit důvod existence napětí a rozepří mezi příslušníky obou pohlaví, na jevišti získává podobu úžasné hudební komedie.

Díky společnému zážitku a společnému smíchu je inscenace možným řešením,
jak se s těmito odlišnostmi v myšlení a chování žen a mužů vypořádat.

Knižní předloha a dramatizace:
Allan a Barbara Peasovi, Miroslav Hanuš
Režie: Ondřej Benda
Choreografie: Silvie Hříbková
Scéna: Tomáš Konečný, Ondřej Benda
Kostýmy: Vladimíra Žáková
Hraje: Soubor ŠAMU
Hudební doprovod: Dennyho parťáci

Předprodej vstupenek Turistické infocentrum Kravaře

Nebo online zde (klikněte na vstupenku)

VIP vstupenky zóna s lehátky u pódia a welcome drink – pouze 100 ks

VYPRODÁNO !

Originální Cyklobar Elegant s nabídkou bublinek, úžasných vín a míchaných nápojů a dalšího občerstvení bude k dispozici po celý den.

Lehátka, světýlka, scéna uprostřed překrásného zámeckého parku …  a úžasná atmosféra divadelního představení pod širým nebem.

Hudební komedie je součástí akce RETRO ELEGANT, která se koná od 14. – 17.7.2023 v zámeckém parku Kravaře. Sraz velocipedistů, komentovaná vyjížďka, závod na historických závodních kolech, swing piknik, divadelní představení (hudební komedie) a mnoho dalšího je součástí bohatého víkendového programu.

Děkujeme za podporu a spolupráci :
Zámek Kravaře
Město Kravaře