Nedělní oběd na swing pikniku

16. 7. 2023, 12:00 - 15:00

Nedělní oběd v překrásné zámecké zahradě Zámku Kravaře, deky, lehátka, speciality na grilu, domácí dezerty, výborná vína i káva a k tomu největší swingové hity …to chceš.

Připravili jsme pro Vás nevšední zážitek v našem stylu ELEGANT SWING PIKNIK.
V nabídce nebudou chybět grilované speciality, domácí dezerty a buchty, výborná káva a mnoho dalšího.

K nedělnímu gasto zážitku v Cyklobaru Elegant vám bude hrát Taneční a swingový orchestr Zdeňka Pukovce ty největší hity, které ovládly svět. Moderovaný koncert umocní atmosféru swingového pikniku.
Piknik je součástí víkendového programu RETRO ELEGANT Kravaře 2023.

Nabídku stylového CYKLOBARU EELEGANT pro tuto příležitost už pilně připravujeme. Sváteční menu bude zveřejněno 30.6.2023.

Nová kolekce vín ELEGANT 2023

Co je již zcela jisté je nová kolekce vín ELEGANT, kterou jsme pečlivě koštovali v Rodinném vinařství Gréger a vybrali jsme nádhernou letní kolekci.

Naše nové etikety. Jak se Vám líbí?

Nebudou chybět bublinky

Doporučujeme další program

Nenechte si ujít úžasnou hudební komedii a atmosféru letní divadelní scény.
Vstupenky zde
Více informací zde (klikněte na obrázek)

16. 7. 2023

Zámek Kravaře