PLES ELEGANT 2025

11. 1. 2025, 18:00 - 23:30

Zahájení ostravské plesové sezóny 2025 stylově PLESEM ELEGANT.

Ples ELEGANT je návratem ke kořenům a připomínkou krásných časů, kdy všichni gentlemani i jejich dámy netrpělivě očekávali vrcholnou společenskou událost a pečlivě se připravovali na ples svého spolku.

Plesy měly své kouzlo… překrásnou výzdobu, velký taneční orchestr, nádherné róby, skvělou večeři, výborná vína, úžasný program, kotilionový tanec, bohatou tombolu, pestrý program a mnohá další překvapení.

Plesy Elegant mají neopakovatelnou atmosféru, která vás baví, děkujeme za vaši přízeň.
V prodeji je jen omezený počet vstupenek, abychom zajistili opravdu velký taneční paket a skvělý komfort. Věříme, že to oceníte, protože prostor je největší luxus jaký si můžeme přát…a to v každém ohledu.

MOTTO PLESU ELEGANT:
Elegance a noblesa prospívají jedincům i společnosti, všem sluší a krásně se s nimi žije!

5. SPOLKOVÝ PLES ELEGANT 2025

MÍSTO
Překrásný taneční sál Alfa, Veleslavínova 3183, Ostrava.

DRESS CODE

Black tie
Odpověď na časté dotazy. Muži mohou nahradit smoking, tmavým oblekem.
Vítaná je róba, nebo doplňky v barvě plesu.

BARVA PLESU
Červená a zlatá.

Naprosto skvostná kombinace odstínů zlaté barvy se zlatou vytváří luxusní možnosti pro volbu plesových šatů a doplňků. Překrásná bude v těchto barvách také výzdoba sálu, kotiliony, květiny pro dámskou a pánskou volenku a celkový vizuál plesu.

HUDBA
Dvacetičlenný taneční orchestr Dolbend a hosté.

MODERUJE
Vojtěch Lipina, člen souboru Komorní scény aréna a spoluzakladatel spolku Elegant.

VSTUPENKY
AKCE DO 31.8.2025 – CENA VSTUPENKY 1000 KČ
CENA VSTUPENKY MIMO AKCI 1250 KČ.
Online předprodej vstupenek na místa.

V ceně vstupenky:
Welcome drink, luxusní večeře při svíčkách na balkóně s vyhlídkou do tanečního sálu, lahodná káva na pravém porcelánu, skvělé domácí dezerty, malé občerstvení na stole, kotilióny v barvě plesu a malý dárek pro dámy i pány.

VEČEŘE
Víme jak rádi tančíte a užíváte si každou chvíli na parketu s orchestrem.  Aby jste si vychutnali večeři bez čekání, bude se podávat na dvou místech, v restauraci v přízemí a v salonku v 1. patře.
Výběr na místě ze dvou jídel. U jednoho jídla možnost vegetariánské verze.

KÁVA A DOMÁCÍ DEZERTY
Kávu budeme podávat na pravém porcelánu, dle vašeho výběru. Skvělé domácí dezerty dodává na všechny naše akce Alfa catering a vybrat si budete moci ze tří druhů podle chuti.
Káva a dezerty budou k dostání v obou barech v 1. patře.

ZÁŽITKOVÁ TOMBOLA
Jsme potěšeni, že milujete zážitky a naši super oblíbenou zážitkovou tombolu už plníme těmi nej nej zážitky.
Ceny tomboly zveřejníme až v den konání plesu. Celý seznam najdete jako překvapení a součást výzdoby na vašem plesovém stole.

Zakoupením vstupenky a tomboly podpoříte činnost našeho spolku Elegant, děkujeme

PROGRAM PLESU ZDE.
Nebudou chybět taneční vystoupení, hosté a opravdu velká překvapení.
Bude to velké! Malá ukázka vystoupení skvělých tanečnic skupiny Latifah z letošní Promenáda v Jubilejní kolonii.

DOPRAVA
Tramvajové, autobusové a vlakové zastávky zde
Parkoviště se nachází v blízkosti Klubu Alfa za Polským domem zde, případně parkoviště poblíž bývalého Bauhausu, nyní Plato zde. Obě parkoviště jsou o víkendu zdarma.

PROSTORY PLESU – KLUB ALFA
Přízemí: foyer, šatny, kuřárna
1. patro: velký taneční sál, bar a kavárna Elegant
2. patro: balkón – relax zóna, výdej večeře, bar

Poznámka pořadatele:
Pro větší společnost rádi připravíme v označené části sálu ( mapka sálu v rezervačním systému) stůl na míru.
Po zakoupení vstupenek pošlete informaci (čísla rezervace a stolu, počet osob) na email kancelar@elegantspolek.cz.

V případě zrušení akce ze strany pořadatele vám bude vstupné vráceno v plné výši. Storno již zaplacených vstupenek ze strany nakupujícího nebude možné.

ONLINE VSTUPENKY na ples Elegant a další akce spolku najdete zde.

POZVÁNKA

11. 1. 2025