Ples Elegant 2023

11. 2. 2023, 19:00 - 12. 2. 2023, 2:00

1250 Kč

Rádi bychom pro Vás opět uspořádali elegantní ples! Využijte možnost zakoupení vstupenek za zvýhodněnou cenu do 30. 11. 2022. Jako obvykle vás čeká nádherná výzdoba, květiny, bohatý program, tombola a skvělé občerstvení.

Náš ples je návratem ke kořenům a připomínkou krásných časů, kdy všichni gentlemani i jejich dámy netrpělivě očekávali vrcholnou společenskou událost a pečlivě se připravovali na ples svého spolku.

Plesy měly své kouzlo… překrásnou výzdobu, velký taneční orchestr, nádherné róby, večeři s hudbou, výborná vína, skvělý program, kotilionový tanec, bohatou tombolu, květinový tanec, prvorepublikovou kavárnu, dobový fotokoutek, výstavu historických velocipedů… to vše budeme mít pro Vás připraveno.

HUDBA: dvacetičlenný taneční orchestr Dolbend

DRESS CODE: Black tie

BARVA PLESU: Růžová a stříbrná – v této barevné kombinaci bude také výzdoba sálu, kotiliony a květiny pro dámskou a pánskou volenku. Není podmínkou mít ošacení v těchto barvách, ale těšíme se např. na doplňky, rukavičky, motýlky v barvách plesu.

VSTUPENKY
Kapacita sálu je omezena!
Pro zajištění Vašeho komfortu, jsme omezili počet vstupenek na ples.
V předprodeji do 30. 11. 2022 snížená cena 1000,- Kč / od 1. prosince cena 1250,- Kč.
V ceně vstupenky: welcome drink, večeře, káva, domácí zákusek, malý dárek.

KOUPIT VSTUPENKU

Zakoupením vstupenky a tomboly podpoříte činnost našeho spolku Elegant, děkujeme.

DOPRAVA
Tramvajové, autobusové a vlakové zastávky zde
Parkoviště se nachází v blízkosti Klubu Alfa za Polským domem zde, případně parkoviště poblíž bývalého Bauhausu, nyní Plato zde. Obě parkoviště jsou o víkendu zdarma.

PROSTORY PLESU – KLUB ALFA
Přízemí: foyer, šatny, kuřárna
1. patro: velký taneční sál, kavárna Elegant
2. patro: balkón – relax zóna, výdej večeře

Poznámka pořadatele:
V případě zrušení akce ze strany pořadatele vám bude vstupné vráceno v plné výši. Storno již zaplacených vstupenek ze strany nakupujícího nebude možné.

11. 2. 2023, 19:00
12. 2. 2023, 2:00