Ples Elegant 2023

11. 2. 2023, 19:00 - 12. 2. 2023, 2:00

1250 Kč

Rádi bychom pro Vás opět uspořádali elegantní ples! Jako obvykle vás čeká nádherná výzdoba, květiny, bohatý program, tombola a skvělé občerstvení.

Náš ples je návratem ke kořenům a připomínkou krásných časů, kdy všichni gentlemani i jejich dámy netrpělivě očekávali vrcholnou společenskou událost a pečlivě se připravovali na ples svého spolku.

Plesy měly své kouzlo… překrásnou výzdobu, velký taneční orchestr, nádherné róby, večeři s hudbou, výborná vína, skvělý program, kotilionový tanec, bohatou tombolu, květinový tanec, prvorepublikovou kavárnu, dobový fotokoutek, výstavu historických velocipedů… to vše budeme mít pro Vás připraveno.

Místo: Klub Alfa, Veleslavínova 2, Moravská Ostrava

DRESS CODE (doporučený): Black tie

BARVA PLESU: Růžová a stříbrná – v této barevné kombinaci bude také výzdoba sálu, kotiliony a květiny pro dámskou a pánskou volenku. Není podmínkou mít ošacení v těchto barvách, ale těšíme se např. na doplňky, rukavičky, motýlky v barvách plesu.

HUDBA: Dvacetičlenný taneční orchestr Dolbend.

Program plesu

VSTUPENKY
Kapacita sálu je již naplněna, vstupenky jsou vyprodané!
Pro zajištění Vašeho komfortu, jsme omezili počet vstupenek na ples.
Cena: 1250,- Kč.
V ceně vstupenky: welcome drink, večeře, káva, domácí zákusek, malý dárek.

Zakoupením vstupenky a tomboly podpoříte činnost našeho spolku Elegant, děkujeme.

DOPRAVA
Tramvajové, autobusové a vlakové zastávky zde
Parkoviště se nachází v blízkosti Klubu Alfa za Polským domem zde, případně parkoviště poblíž bývalého Bauhausu, nyní Plato zde. Obě parkoviště jsou o víkendu zdarma.

PROSTORY PLESU – KLUB ALFA
Přízemí: foyer, šatny, kuřárna
1. patro: velký taneční sál, kavárna Elegant
2. patro: balkón – relax zóna, výdej večeře

Poznámka pořadatele:
V případě zrušení akce ze strany pořadatele vám bude vstupné vráceno v plné výši. Storno již zaplacených vstupenek ze strany nakupujícího nebude možné.

11. 2. 2023, 19:00
12. 2. 2023, 2:00