Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Ples Elegant 2021 – ZRUŠENO!

16. ledna, 19:00 - 17. ledna, 2:00

790 Kč

Vzhledem k aktuální situaci ples RUŠÍME, ale těšíme se, že v příznivějších podmínkách Vám ho patřičně vynahradíme.

 

Náš ples je návratem ke kořenům a připomínkou krásných časů, kdy všichni gentlemani i jejich dámy netrpělivě očekávali vrcholnou společenskou událost a pečlivě se připravovali na ples svého spolku.

Plesy měly své kouzlo… překrásnou výzdobu, velký taneční orchestr, nádherné róby, večeři s hudbou, výborná vína, skvělý program, kotilionový tanec, bohatou tombolu, květinový tanec, prvorepublikovou kavárnu, dobový fotokoutek, výstavu historických velocipedů… a to vše máme pro Vás připraveno, to je ples Elegant, ples jako za starých časů.

HUDBA: dvacetičlenný taneční orchestr Dolbend, klavírní doprovod Adam Farana

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ: swingová taneční škola Jazz Monkeys

DRESS CODE: Black tie

BARVA PLESU: Růžová a stříbrná – v této barevné kombinaci bude také výzdoba sálu, kotiliony a květiny pro dámskou a pánskou volenku. Není podmínkou mít ošacení v těchto barvách, ale těšíme se např. na doplňky, rukavičky, motýlky v barvách plesu.

VSTUPENKY: 790,- Kč.  VSTUPENKY NYNÍ NELZE ZAKOUPIT

PROGRAM:

 • 18 HOD. ZPŘÍSTUPNĚNÍ SÁLU
  Vstupenky, výdej kotilionů a květin – foyer, přízemí. U vstupu do klubu Alfa na Vás budou čekat naše elegantní hostesky, u kterých si budete moci vyměnit své elektronické vstupenky za vstupenky s kupóny na večeři, kávu a dezert. Předají vám kotiliony pro pány a květiny pro dámy pro pánskou a dámskou volenku. Naše krásné hostesky vám rády předají veškeré informace o plesu a uvedou vás do sálu k vašemu stolu.
 • 18 – 19 HOD. TANEČNÍ PROMENÁDA
  Tradiční úvod plesu, kdy za doprovodu nádherných melodií a klavíru budete mít možnost přivítat se k přáteli, vychutnat si atmosféru sálu, překrásnou výzdobu a zakoupit občerstvení. Bar i kavárna budou v provozu již od 18 hodiny.
 • 19 HOD. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
  Ples slavnostně zahájí a celým večerem Vás bude provázet Vojtěch Lipina, herec Komorní scény Aréna a zakládající člen Kulturně sportovního spolku Elegant za doprovodu orchestru Dolbend.
 • 20 – 23 HOD. SLAVNOSTNÍ VEČEŘE
  Na večeři si můžete zajít kdykoliv v tomto časovém rozmezí na balkón, odkud budete mít perfektní výhled na dění v sále a zároveň si zde můžete v klidu vychutnat jídlo a popovídání s přáteli.


DOPROVODNÝ PROGRAM:
výstava historických kol, petrolejových a karbidových lamp, exhibice na vysokém kole

TOMBOLA
Naše bohatá tombola bude mít tradičně 100 fantastických cen. Hlavní cenou bude vyhlídkový let od firmy Aero. Tombola stojí 50 Kč. V obálce zvané tombolka najdete výherní kartičku s číslem výhry, kterou si můžete ihned vyzvednout, nebo nevýherní kartičku s poděkováním. V každé obálce jsou 2 losy a všichni, kdo si zakoupili tombolku, se vrací do hry v hlavním losování o prvních 10 cen.

DOPRAVA
Tramvajové, autobusové a vlakové zastávky zde
Parkoviště se nachází v blízkosti Klubu Alfa za Polským domem zde, případně parkoviště poblíž bývalého Bauhausu, nyní Plato zde. Obě parkoviště jsou o víkendu zdarma.

PROSTORY PLESU – KLUB ALFA
Přízemí: foyer, šatny, kuřárna
1. patro: velký taneční sál, bar (pivo Aero, víno Gréger, tvrdý alkohol), kavárna, tombola
2. patro: balkón – relax zóna, výdej večeře

Podrobnosti

Zahájení:
16. ledna, 19:00
Ukončení:
17. ledna, 2:00
Cena:
790 Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Klub Alfa
Veleslavínova 2
Ostrava, Moravskoslezský 702 00 Česká republika
+ Google Mapa

Pořadatel

Kulturně sportovní spolek Elegant
Telefon:
+420 606 779 628
Email:
kancelar@elegantspolek.cz
Webová stránka:
www.elegantspolek.cz