Kolonáda – cykloorienťák Ostravou

28. srpna, 12:00 - 17:00

Cyklistická akce se zábavou pro celou rodinu.

Jednotlivci i týmy si mohou od 12 do 17 hodin projet první „cykloorienťák“ Ostravou ve dvou trasách podle náročnosti. Každý účastník obdrží mapu, podle které pojede, na stanovištích budou připraveny kvízy, jízda zručnosti, výstavy, jízda na vysokém kole a workshopy.

V cíli bude probíhat další doprovodný program „Swingová kolonáda“ a každý úspěšný účastník obdrží pamětní list a svou upomínkovou fotografii z Kolonády. Akce je určena pro všechny věkové kategorie, jednotlivce, týmy a hlavně rodiny s dětmi. Po trase bude pro účastníky zajištěn kompletní servis i pitný režim.

Registrace bude spuštěna v srpnu.

Startovné:

• dospělí 100 Kč
  • děti, studenti / senioři nad 65 let 50 Kč
  • tým / rodina (max. 5 osob) 200 Kč

V ceně startovného: mapka dané trasy, informační brožura, servis, památeční jednotné registrační číslo (značení účastníků, název akce, loga partnerů), vstupy do památek po trase, vstupy na workshopy, výstavy s výkladem, diplom, památeční foto s logem akce a partnerů.

Projekt se koná za finanční podpory Statutárního města Ostravy.

28. srpna

Komenského sady, Ostrava