Letní blues pod Sýkorákem 2024

24. srpna, 18:00 - 22:00

Swingalia je energií, láskou k hudbě a talentem všech zúčastněných nabitá kapela.
Onen swing v názvu nevymezuje repertoir jen na hity 30.-40. let, ale vystihuje jakýsi šmrnc kapely, která vzdává hold velikánům nejen swingové éry, ale i jiných jazzových stylů a s osobitým humorem se nestydí servírovat ani hity odjinud v novém kabátu.
Pro tančírnu pod Sýkorákem zařadí do repertoáru bluesové pecky a že je umí můžete posoudit zde.

Program:

17 – 22 hod.
Cyklobar ELEGANT
18 – 21 hod.
Koncert Swingalia, tančírna.
18 40 – 19 00 hod.
Workshop:  základy swingu
19 40 – 20 00 hod.
Workshop: základy blues

Vstupné: zdarma (včetně workshopů)

Nebude chybět legendární Cyklobar Elegant s novou kolekcí vín, domácími dezerty a výbornou kávou.

Tančírnou „Letní blues pod Sýkorákem“ navazujeme na úspěšné tančírny, které realizujeme od roku 2021.
Zájem o tančírny pod Sýkorákem předčily naše očekávání a setkaly se s neuvěřitelným zájmem, což nás velice těší a věříme, že také letos bude atmosféra úžasná.

Malé připomenutí atmosféry našich tančíren pod Sýkorákem:
Letní blues pod Sýkorákem 2022
Vánoční blues pod Sýkorákem 2021