Cyklovýlet Hukvaldy

18. 6. 2023, 10:00 - 17:00

Hudební cyklovýlet Ostrava – Hukvaldy je celodenní komentovaná vyjížďka, která předčí vaše očekávání.

Na této vyjížďce jsem propojili vše co děláme: historii, kola a lásku k hudbě. Seznámíte se nejen s historií této překrásné lokality, jejími přírodními zajímavostmi ale také s hudebními osobnostmi, které zde působily.

Na zajímavých místech po trase jsme pro vás připravili mini koncerty různých hudebních žánrů, které doplní poutavý výklad v podání Petra Lexy Přendíka a dalších hostů.

Součástí vyjížďky jsou také vstupy do památek, hudební piknik a další překvapení.

Vyjížďka je součástí projektu Dny Fajne rodiny.

Start: 10 hod. Ostrava Zábřeh, nám. Gen. Svobody u lávky

Komentovaná trasa: 30 km (celková délka celodenní vyjížďky 60 km)

Moderuje: Petr Lexa Přendík a hosté

Trasa: Trasa  zde, je vedena převážně po cyklostezkách a zpevněných komunikacích. Trasa může být upravena v případě dopravního omezení.

Náročnost vyjížďky: Střední. Trasa má velmi mírné převýšení a délka trasy je pro celodenní výlet ideální.

Doprovodný program: Koncerty po trase, vstupy do památek, hudební piknik.

Vstupné:  150 Kč/os, 100 Kč/senioři, 50 Kč/děti (od 6 let), 300 Kč /rodinné vstupné
Vstupné na místě.
V ceně vstupného: průvodce, koncerty, vstupy do památek, piknik s hudbou, pitný režim a servis po trase, zajištění bezpečnosti na křižovatkách a na nepřehledných úsecích.
Občerstvení na hudebním pikniku bude možné zakoupit. (nealko, pivo, víno, domácí buchty, oběd – grilované speciality)

Registrace: PŘIHLÁŠENÍ NA VYJÍŽĎKU
Včasnou registrací nám pomůžete zajistit pro vás co nejlepší komfort a bezpečnost při vyjížďce. Děkujeme.

V případě špatného počasí nebo jiných nepříznivých okolností budeme přihlášené účastníky informovat emailem. Trasy vyjížděk jsou vybírány tak, aby vyhovovaly pokud možno všem věkovým kategoriím. Náročnost udávaná u jednotlivých vyjížděk je pouze orientační, u dětí doporučujeme, aby rodiče posoudili vhodnost trasy pro své děti podle jejich schopností.

Servis po trase a pitný režim zajištěn.

Více po projektu DO SEDEL zde.

PARTNEŘI PROJEKTU

ZA FINANČNÍ PODPORY:

Statutární město Ostrava

Podporujeme městská kola a zdravý životní styl…

18. 6. 2023

Ostrava – Hukvaldy