9. Do sedel – Od výlohy ke kolonii

10. září, 14:00 - 17:00

Životní příběh a dílo architekta Arnošta Kornera. Cyklojízda seznámí zájemce s budovami, historií a architekturou ostravských domů a Jubilejní kolonií navrženou tímto významným architektem a urbanistou.

Trasa: Ostrava centrum – Vítkovice – Ostrava-Jih

Doprovodný program: Prohlídka výstav v opuštěných výlohách po trase, Čaj o páté v Družstvě, swingový koncert s tančírnou.

Vstupné dobrovolné!

V případě špatného počasí nebo jiných nepříznivých okolností budeme přihlášené účastníky informovat emailem. Trasy vyjížděk jsou vybírány tak, aby vyhovovaly pokud možno všem věkovým kategoriím. Náročnost udávaná u jednotlivých vyjížděk je pouze orientační, u dětí doporučujeme, aby rodiče posoudili vhodnost trasy pro své děti podle jejich schopností.

Projekt se koná s finanční podporou Statutárního města Ostravy a Ostravské komunikace, a. s.

PARTNEŘI PROJEKTU

Podporujeme městská kola a zdravý životní styl…

10. září
Rubriky Akce: